PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.

Centrum Terapii i Szkoleń powstało z pasji do pomagania ludziom.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 

tel. +48 535-165-235

katarzynawitczak@op.pl

 

Adres:

ul. Koszykowa 3/188,  
00-564 Warszawa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 21:00

Równowaga wewnętrzna to stan, w którym w równym stopniu zaspokajamy swoje wszystkie potrzeby na różnych płaszczyznach. Te zewnętrzne i te wewnętrzne. To harmonia pomiędzy naszym umysłem, emocjami, duchem i ciałem. Ten stan pozwala nam cieszyć się życiem, najdrobniejszymi jego aspektami. To dzięki równowadze wewnętrznej czujemy spokój, który jest niezbędny do prawidłowego naszego funkcjonowania.

 

Kiedy równowaga wewnętrzna zostaje zachwiana ?

 

Żyjemy w stresie, w ciągłym „biegu za czymś”, posiłki spożywamy nieregularnie, a stanowią one nie zawsze zdrową żywność. Często śpimy za mało czasu niż potrzebuje ludzki organizm. Przez brak czasu na odpoczynek „kuleją” nasze kontakty społeczne i rodzinne. Nie mamy czasu ani siły na rozwijanie pasji. To wszystko powoduje, że nasz organizm jest przemęczony, nasza odporność znacznie obniżona.


Jak odzyskać równowagę wewnętrzną ?

 

  1. Zdystansuj się do swoich problemów. Wówczas odzyskasz kontrolę nad nimi i będziesz mógł W racjonalny sposób zastanowić się nad ich rozwiązaniem.
  2. Zaakceptuj to, co nieuniknione. Życie pisze własne scenariusze i warto zaakceptować to, na co nie mamy wpływu bo wówczas bez „pretensji do losu” możemy obrać kierunek wybrany przez nas.
  3. Pamiętaj o ty, że to Ty jesteś reżyserem własnego życia. Zastanów się, co chcesz osiągnąć i jak chcesz przeżyć swoje życie. Świadomie i odważnie podejmuj swoje decyzje.
  4. Wykorzystaj siłę swojego umysłu. Pamiętaj, że  Twój umysł może znacznie więcej niż z niego korzystasz.  Sięgnij po wszystko, czego pragniesz. Ustal jasne cele, wartości i priorytety. I działaj ! Możesz być kim chcesz i osiągnąć wszystko czego pragniesz.

 

 

Jeśli jest Ci potrzebna pomoc w odnalezieniu równowagi wewnętrznej i nauczeniu się dbania o własne potrzeby oraz w ustaleniu jakie cele chcesz zrealizować i w jaki sposób je osiągniesz, to skontaktuj się z psychoterapeutą. Wówczas przepracujecie mechanizmy Cię blokujące. Odzyskasz spokój wewnętrzny. Ustalicie priorytety i znajdziecie sposób na ich osiągnięcie. Pamiętaj, wszystko zaczyna się od Ciebie i to będzie Twoją choć często trudną drogą, to najpiękniejszą  😊

 

 

 

 

 

Równowaga wewnętrzna

20 października 2019
Równowaga wewnętrzna jak ją uzyskać, do kogo się udać, aby zdobyć równowagę wewnętrzną, to jest możliwe nawet w Warszawie, wszystko dzięki Pani Katarzynie Pawluk - najlepszej psychoterapeutce w Warszawie.
PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.