PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.

Centrum Terapii i Szkoleń powstało z pasji do pomagania ludziom.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 

tel. +48 535-165-235

katarzynawitczak@op.pl

 

Adres:

ul. Koszykowa 3/188,  
00-564 Warszawa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 21:00

Kiedy po dwudziestu latach bardzo trudnego małżeństwa zwątpiłam w dobroć ludzką mimo, że  sama ją czyniłam, postanowiłam zawalczyć o siebie. Wówczas dokonałam postanowienia o przebywaniu wśród ludzi, od których otrzymuję życzliwość i przyjaźń.

 

Było mi bardzo trudno zawalczyć o wszystko, co mnie otacza na nowo. Jednak brak siły, który wówczas czułam podpowiadał mi, że albo zwiejesz albo polegniesz. Szykując się do ucieczki w nieznane oraz z nadzieją, że czekają mnie lepsze czasy nagle odkryłam jak cudownie być sobą. Jak wiele siły we mnie jest, gdy nikt jej  nie przykrywa ,, szarym pyłem”. Jak piękne są zwykłe czynności dnia codziennego oraz jak cudownie jest wyspać się  w spokoju. I bez pośpiechu, strachu i stresu móc delektować się czasem. Wtedy każda czynność sprawia radość. A praca jest pasją i daje satysfakcję.

 

Miałam bardzo dużo szczęścia, ponieważ mam przyjaciół wokół siebie, dzięki którym łatwiej mi budować moje ścieżki na nowo. Ale otrzymałam niesamowity dar od życia. A mianowicie stanął przy moim boku Przyjaciel, dzięki którego ogromnej cierpliwości i spokoju mogłam zacząć powoli oddychać nie czując strachu. To dzięki Niemu powoli odzyskiwałam zaufanie, spokój, bezpieczeństwo, radość życia. Aż w końcu dzięki Jego wyrozumiałości i pełnej akceptacji dotarłam do siebie takiej jaką byłam przed wszystkim, co niemiłego mnie spotkało.

 

DLATEGO WŁAŚNIE TEN CZŁOWIEK BĘDZIE NA ZAWSZE W MOIM SERCU

 

Natomiast chciałabym Wam dzisiaj napisać, że nie warto trwać w toksycznych związkach ani minuty. I gdybym mogła to podjęłabym tę decyzję wiele lat temu. Pewnie mogłam, ale wtedy tego nie wiedziałam. Pragnę powiedzieć Wam, abyście zawsze miłowali siebie i budowali Wasze życiowe drogi, w taki sposób by być szczęśliwym i spełnionym. Wtedy też pozwolicie sobie na przyjmowanie dobra od innych osób. Przyjemności powinny być częścią życia, powinniście korzystać z możliwości jakie niesie życie. Zajrzyjcie w głąb siebie a następny tekst będzie o tym jak kochać siebie? Życzę Wam pięknej podróży po najcenniejszym oceanie jakim jest Wasze wnętrze!

 

 

 

KOCHAJ SIEBIE I POZWÓL NA TO INNYM😊

20 sierpnia 2020
Dotyk w życiu człowieka. Skorzystaj z porad psychologa dla dzieci w Warszawie
PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.