PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.

Centrum Terapii i Szkoleń powstało z pasji do pomagania ludziom.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 

tel. +48 535-165-235

katarzynawitczak@op.pl

 

Adres:

ul. Koszykowa 3/188,  
00-564 Warszawa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 21:00

Odkąd świat istnieje są kobiety sukcesu. I choć każda z nas jest inna, to dokonujemy niesamowitych rzeczy. Jesteśmy inspiracją dla działań wielu ludzi. Przyjmujemy filozofię życia, w której przejmujemy kontrolę nad sobą i własnym światem. A kluczem do radości w naszym życiu jest to, co robimy. Dlatego my kobiety sukcesu stale upewniamy się, że pasja stanowi część naszego życia.  A kluczem do dobrego naszego samopoczucia jest wprowadzenie innowacji, próbowanie nowych rzeczy kiedy tylko mamy na to szansę każdego dnia.

 

Kobiety sukcesu również cenią sobie spędzony czas wspólnie ze swoją rodziną jak czas, który mają tylko dla siebie. Wtedy mogą odpocząć, by zaraz rozpędzić swoje działania w jeszcze większym zakresie. Stale wyznaczają sobie cele i konsekwentnie do nich dążą, jednocześnie nie popadając w obsesję  na punkcie niedostępnych dla nich rzeczy.

 

Kobiety sukcesu świetnie wiedzą, że nie da się osiągnąć doskonałości. I dlatego należy w życiu skupić się na chwili i czerpać radość z każdego dnia. Wiedzą, że rzeczy nie zawsze układają się tak jakby tego chciały, więc zdają sobie sprawę, że warto żyć tu i teraz.

 

Kobiety sukcesu rozkoszują się życiem, lecz świetnie wiedzą w jakim momencie przejąć kontrolę nad nim i wówczas to robią. Stwarzają własne zasady i dopasowują je do swojego otoczenia, tak by wszystko współgrało ze sobą. Mało tego, posuwają się o krok dalej odpuszczając w momencie, gdy potrzebuje tego ich stan emocjonalny lub zdrowie. Potrafią utrzymać wewnętrzną równowagę dzięki woli negocjowania z ludżmi ze swojego otoczenia.

 

Kobiety sukcesu popełniają błędy,  ale wyciągają wnioski i szybko zmieniają swoje postępowanie. Nawet jeśli wyszły za mąż za niewłaściwą osobę, to zmienią decyzję. Wybiorą odpowiedniego partnera. Mają na tyle pewności siebie i wiary we własną wartość, że nie będą tkwiły w toksycznym związku. Kobiety sukcesu uwielbiają swoje towarzystwo oraz spokój. Cieszą się darem jakim jest ich życie pozwalając kroczyć obok siebie osobom, które będą z nimi czerpały radość z bycia razem. Przyjmą do swojego świata tylko takiego partnera, którego naprawdę pragną, który da im odpowiednie wsparcie oraz rozwija się w równym tempie, co one. Jeśli ich ocena okaże się nie trafiona to nie zawahają się wycofać z podjętej decyzji.

 

Kobiety sukcesu, poszukują go wychodząc poza strefę komfortu. Nie ograniczają się do podejmowania łatwych decyzji, czy życia w którym kierują się głównie wygodą. Idą krok dalej i stawiają na czynności, które są dla nich wyzwaniem. W ten sposób każdego dnia uczymy się czegoś nowego jednocześnie zbliżając się do swoich życiowych celów zarówno zawodowych jak i emocjonalnych.

 

A najważniejsze jest to, że kobiety sukcesu wiedzą, że SUKCES wykracza poza to co materialne. Oczywiście pieniądze też są  dla nich ważne, ale najważniejsze jest zadowolenie i komfort względem tego, co robią i jak żyją. Kobiety sukcesu odbierają życie pełnią siebie i płaczą oraz się śmieją wtedy, kiedy tego potrzebują. Pracują ciężko i odpoczywają kiedy czują, że tego potrzebują.

 

DZIĘKI TEMU, ŻE KOBIETY SUKCESU POTRAFIĄ ZADBAĆ O SIEBIE ORAZ CIESZYĆ SIĘ  Z ŻYCIA I Z TEGO, CO ROBIĄ TO MOGĄ DAWAĆ RADOŚĆ I COŚ POZYTYWNEGO ŚWIATU I WSZYSTKIM WOKOŁO.

 

 

Kobiety sukcesu to my.

13 lipca 2020
Jak zostać kobietą sukcesu w XXI w..? Gdzie spotkać kobiety sukcesu?
PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.