PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.

Centrum Terapii i Szkoleń powstało z pasji do pomagania ludziom.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 

tel. +48 535-165-235

katarzynawitczak@op.pl

 

Adres:

ul. Koszykowa 3/188,  
00-564 Warszawa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 21:00

Jesteśmy tym, o czym myślimy. Nasze myśli mają wpływ na nasze zachowanie, a to ma wpływ na nasze decyzje i sposób definiowania siebie. Myśli zmieniają nasze zachowanie. Ich wpływ na nas jest ogromny. Bardzo ważne jest dla nas, abyśmy pamiętali, że ciało i mózg współpracują ze sobą. Dlatego to my powinniśmy być szefem samych siebie i zarządzać naszymi emocjami. Musimy pamiętać, że niektóre myśli pomagają, a inne szkodzą. Ważne jest dla nas, abyśmy skupili się na tym, co chcemy osiągnąć. Pamiętajmy, że niektóre myśli pomagają nam, a inne szkodzą. Dlaczego należy skupić się na rzeczach istotnych. Korzyści przyniesie nam przeznaczenie czasu na rozwiązanie problemów i dążenie do celu.

 

Co nam pozwoli osiągnąć cel ?

 

Oddawajmy się marzeniom, improwizujmy. Nie wszystko musi być takie racjonalne. Wiele rzeczy w życiu opiera się na emocjach, uczuciach i intuicji. Punktem wyjścia do zmian jakie chcemy uzyskać będzie fakt, że będziemy podejmować ryzykowne decyzje. Ważne jest dla nas zaakceptowanie faktu, że nie jesteśmy doskonali. Powinniśmy mieć do siebie dystans i nauczyć się śmiać z różnych sytuacji. W ten sposób wypracujemy pozytywne myślenie. Pamiętajmy, że nie mamy żadnych ograniczeń. Świat jest pełen możliwości i możemy wybierać to, co chcemy i czego pragniemy. Ograniczenia są tylko w naszej wyobraźni. Wszystko co wymyśliliśmy my ludzie jest dla nas możliwe. Wiadomo, że mamy różne predyspozycje, potrzeby i marzenia. Ale na szczęście, każdy z nas sięgnie w życiu po co innego.

 

Warto jest pragnąć, marzyć i działać.

 

Zastanówmy się kim chcielibyśmy być, co chcielibyśmy osiągnąć, jak chcielibyśmy by wyglądało nasze życie? Co chcielibyśmy jeszcze zobaczyć i doświadczyć ? To jest czas, w którym sięgajmy po wszystko czego chcemy.

 

WSPANIAŁEGO WYBIERANIA I CIESZENIA SIĘ ŻYCIEM

 

Jaki wpływ mają nasze myśli na nasze zachowanie ?

19 listopada 2019
Jeżeli w twojej głowie pojawiają się same negatywne myśli, pomoże Ci w tym psychoterapeutka z Warszawy. Psycholog Katarzyna Pawluk specjalizuje się w rozmowie z dziećmi i nie tylko
PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.