PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.

Centrum Terapii i Szkoleń powstało z pasji do pomagania ludziom.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.com. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

 

tel. +48 535-165-235

katarzynawitczak@op.pl

 

Adres:

ul. Koszykowa 3/188,  
00-564 Warszawa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela: 8:00 - 21:00

Lęk przed pójściem do szkoły odczuwa wiele dzieci i nastolatków. Jest to poważny problem, ponieważ dzieci odczuwają prawdziwy fizyczny ból.

 

Ma on różne przyczyny dlatego należy porozmawiać z dzieckiem, nauczycielami, kolegami i koleżankami z klasy i zorientować się z jakiej przyczyny państwa dziecko czuje opór przed pójściem do szkoły. Warto rozmawiać również o przyczynach jakie mogą być w domu. Ale oprócz rozpoznania przyczyny i udzielenia konkretnej pomocy dziecku najważniejsze jest to, by mimo wszystko chodziło do szkoły, ponieważ przebywanie w domu tylko nasila niechęć powrotu do szkoły. Warto również nauczyć dziecko samodzielności, to wzmocni wiarę dziecka w swoje możliwości. Inną istotną kwestią jest zapewnienie dziecku spokoju w domu i regularnych, odpowiednio długich godzin snu oraz wprowadzenie zdrowego żywienia o tych samych porach dnia. Podstawową formą rozwoju dzieci jest zabawa. Warto by miały na nią czas codziennie. Jest to aktywność, która je odstresowuje.

 

Drodzy państwo, wierzę w państwa intuicję i trzymam kciuki za Wasze dzieci. Niech ten rok szkolny okaże się wspaniałą przygodą!

 

 

Jak poradzić sobie z fobią szkolną ?

23 września 2019
Jak poradzić sobie z fobią szkolną. Najlepiej skorzystać z pomocy psychoterapeutki. Psychoterapia dla każdego małego dziecka jest istotna przed pójściem do szkoły. Szczególnie, że w obecnym roku nadeszło wiele zmian, które widać również w Warszawie.
PSYCHOTERAPIA w Warszawie dla każdego. Profesjonalna obsługa pacjentów. Katarzyna Pawluk pomoże Ci wyjść z każdej opresji dzięki CENTRUM TERAPII I SZKOLEŃ w Warszawie.